Krówki z nadrukiem jako nagrody w konkursach radiowych

Krówki z nadrukiem
Krówki z nadrukiem

Wiele stacji radiowych organizuje konkursy. Najczęściej ma to miejsce na ich antenie, nie mniej jednak jeśli są organizowane jakieś targi lub imprezy plenerowe to również jak najbardziej można coś takiego zorganizować. W tych ostatnich przypadkach nagrody wcale nie muszą być jakieś wygórowane, mogą to być drobne upominki, które sprawią przyjemność słuchaczom, a jednocześnie nas zareklamują. Pozornie może się to wydawać niemożliwe, takie połączenie, ale jak najbardziej można tego dokonać. Chociażby tworząc cukierki, na których będzie nadrukowane logo stacji radiowej, a całość zostanie wyposażone w odpowiednie kolory kojarzone właśnie z tym kanałem.Zanim jednak możliwe będzie rozdawanie takich nagród w konkursach najpierw konieczne jest stworzenie krówki z nadrukiem. Zatem należałoby zacząć od ustalenia w jakiej ilości chcemy mieć takie gadżety reklamowe, a także smakach. Skoro są to cukierki to muszą być przede wszystkim smaczne. Jak wiadomo dostępne są one w kilku smakach. Można to jak najbardziej wykorzystać. Z tym, ze by się nie pomieszczały dobrze by było każdy smak opakować w inną grafikę. Jeśli jest to oczywiście możliwe. Wtedy w konkursie można by wygrać konkretny smak cukierków, ich mieszane lub też wybór pozostawić zwycięzcy.

Nie trudno się domyślić, że raczej krówki z nadrukiem będą nagroda dla pozostałych uczestników, a także tych co zajęli miejsca poza podium. Chociaż tak naprawdę wszystko zależy przede wszystkim od tego jaki to konkurs i w jakim miejscu organizowany. Skoro jest w plenerze to najczęściej będzie proste pytanie lub jakieś zadanie do wykonania. W związku  z tym dobrze by było jeśli każdy mógł otrzymać taki gadżet reklamowy w postacie słodkiego cukierka.

Natomiast jeśli jest to konkurs organizowany na antenie radia to oczywiście może być tak, że Krówki z nadrukiem zostaną do zwycięzcy wysłane razem z nagroda. Można się domyślić, że tutaj przede wszystkim ważne jest by to nie był jeden symboliczny cukierek, a cala paczka. Najlepiej odpowiednio zapakowane, tak by było również efektownie.